23 września 2014

How to: Paper print manicure - Essence - Test na żywo - Recenzja

Hej

Przychodzę do was z testem gazetowych wzorków paper print manicure od Essence. Nie jest to nowość bo widziałam to już jakiś czas temu w Naturze. Jednak zawsze cena skutecznie mnie odstraszała żeby wypróbować, około 6 zł za kartkę A4 gazety... Ostatnio jednak zobaczyłam to z przecenionych rzeczach za 2,99 zł i postanowiłam wypróbować. Opakowanie zawiera szablon z 6 wzorami. Paper print manicure to nic innego jak metoda gazetowa o której pisałam tutaj.

Moje rady :)

Wzorek dobrze się odbije na paznokciach świeżo pomalowanych najlepiej na jasny kolor. Nie wiem czemu ale kiedy próbowałam odbić wzorek na noszonym parę dni lakierze, nie odbijał się dobrze. Trzeba pamiętać też żeby lakier dobrze nam wysechł. Do odbijania/przenoszenie druku na paznokcie potrzebny jest dowolny alkohol albo spirytus salicylowy, nie musimy kupować tego specjalnego płynu z Essence. Ja akurat miałam Jagermeister i się sprawdził, jednak lepiej użyć wódki bo wtedy się tak nie klei. Pod 15 sek przyciskania wzorku, odrywany kartkę i delikatnie pocierając opuszkiem usuwany resztkę papieru z płytki. Po dobrym wyschnięciu używamy top coatu i gotowe.

Można też wydrukować poniższy szablon albo dowolny wzór z internetu i spróbować odbić na paznokcie, kiedyś robiłam tak z siostra i wyszło ok, filmik tutaj.Zapraszam na film krok po kroku:Pozdrawiam :*

3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...